ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровська облрада збільшила собі фінансування майже на 17 мільйонів

Депутати збільшили видатки обласного бюджету, посилаючись на перевиконання плану доходів
Depo.
15 липня 2015 13:40
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua cтало відомо в ході 32-ої сесії Дніпропетровської обласної ради.

Як зазначила директор департаменту фінансів ДніпрОДА Тетяна Шебеко, на даний час план по доходах обласного бюджету виконаний на 118,4% завдяки змінам бюджетного і податкового законодавства, більшій самостійності місцевої влади та
розширенню джерел формування місцевих бюджетів.

У річному обласному бюджеті показники доходу збільшили на 1,7 млрд. грн., а видатки майже на 1,9 млрд. грн.

Обласній раді збільшили видатки майже на 17 млн. грн. А саме, для поліпшення фінансового стану комунальних підприємств - на 3,4 млн. грн., комунальній установі "Адміністративне управління Дніпропетровської обласної ради" - на 6,8 млн. грн., утримання обласної ради - на 2,5 млн. грн., програму з розвитку місцевого самоврядування - 1,9 млн. грн.

Серед виділених коштів також на створення робочих місць переселенцям передбачили додатково 1,5 млн. грн., і ще 907,5 тисяч - на підтримку газети обласної ради "Зоря".

Серед інших статей витрат, видатки для індексації зарплат, стипендій та пільгових пенсій збільшили на 39,4 млн. грн. Департаменту охорони здоров'я загальний фонд збільшили майже на 7 млн. грн, а департаменту соціального захисту на 1,4 млн. грн. Ще 49,4 млн. грн. додатково виділили на закупку діагностичного обладнання лікарням, і понад 10 млн. грн. - на енергозбереження у медичних та освітніх закладах. 

Більше економічних новин Дніпропетровщини читайте на dnipro.depo.ua.