ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровська лікарня "швидкої" отримала апарат для спасіння інфарктників

В лікарні швидкої медичної допомоги завдяки взаємодії представників партії "Відродження" та лікарів встановлене сучасне медичне обладнання
Depo.
18 серпня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровська лікарня "швидкої" отримала апарат для спасіння інфарктників
Дніпропетровська лікарня "швидкої" отримала апарат для спасіння інфарктників

Про це повідомив головний лікар лікарні швидкої допомоги Вікторія Корпусенко, передає Depo.Дніпро.

"Завдяки ангіографії ми можемо врятувати до 90 осіб на рік. Ангіограф дозволяє проводити діагностику не тільки для хворих з гострою серцевою патологією. Це може бути будь судинна патологія, в тому числі судин голови, шиї, нирки", - повідомила Корпусенко.

Завдяки ангіографу також буде можливість рятувати пацієнтів з доброякісними пухлинами, і тих, які поступили з інфарктами. Тепер хворим з інфартом будуть отримувати не тільки консервативне лікування: уколи, крапельниці, таблетки, але і необхідні втручання у судини серця.

Дніпропетровська лікарні "швидкої" отримала надсучасний апарат для спасіння інфарктників - фото 1

"Ми раді повідомити землякам про відкриття медичного центру, який допоможе врятувати не одну тисячу людей, - говорить керівник Красногвардійського виборчого штабу партії "Відродження" Леонід Цеков. - Причому підкреслю: допомога може бути надана не тільки для жителів Красногвардійського району, а й для пацієнтів з усієї області".

Відомо, що цифровий ангіограф - являє собою сучасну медичну апаратуру ідозволяє ретельно досліджувати будь-яку артерію людського організму і оперувати її. Відкриття нового центру з сучасним обладнанням стало можливим за сприяння політичної партії "Відродження". 

Більше новин Дніпропетровська читайте на Depo.Дніпро.