ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровськ розширить кордони за рахунок дач АТОшників

У межах міста бракує ділянок, обіцяних учасникам АТО, тому пропонують виділяти ділянки поблизу міста і потім включати їх в межі населеного пункту
Depo.
19 серпня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua

Про таку пропозицію повідомив в.о. начальника управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області Дмитро Коцар, передає Depo.Дніпро.

Він зазначив, що у межах міста Дніпропетровська виділення земельних ділянок проходить проблемно, оскільки бракує площ. Поки віднайшли під виділення три земельні масиви площею до тисячі гектарів. На кінець року прогнозують, що лише 10-15% охочих отримати землю в межах міста зможуть це зробити саме через фізичну відсутність землі. Тому в облуправлінні Держгеокадастру розробили та узгодили пропозицію з обласним управлінням архітектури.

"Знайти земельні масиви, що прилягають до населених пунктів, зокрема по Дніпропетровську пропонуємо в районі аеропорту, чи Братське, Обухівка, Кіровка. Виділяти цю землю цільовим призначенням під дачне будівництво, і це вже дозволить здійснювати проектування, будівництво в подальшому - включення цих масивів у межі населених пунктів", - повідомив Дмитро Коцар.

Як відомо, на Дніпропетровщині 150 учасників АТО вже отримали земельні ділянки за межами міст.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.