ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровець однією педаллю мріє "докрутити" до Паралімпійського золота (ВІДЕО)

Спортсмен щоденно тренується по кілька годин, проїжджає по 600 кілометрів на тиждень
Depo.
22 травня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua

Колишій боксер, а нині велосипедист Олексій Бондаренко мріє прославити Україну та Дніпропетровськ на Паралімпіаді в Бразилії. Як повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на 9 канал, для Олексія паралімпіський спорт - зараз єдиний сенс життя.

Історія Олексія - це історія рішучості, величезної сили духу та нескінченної роботи над собою. Роковий випадок у 2011 році змінив усе його життя. Коли чоловік подорожував Кримом на велосипеді, його збив таксист.

Олексій втратив праву ногу, але не жагу до активного способу життя. В дитинстві, у протистоянні боксерських рукавичок та велосипеду, перемогли перші, і тільки зараз у двоколісного друга з'явилася можливість вийти на перший план.

Спортсмен тренується щоденно по кілька годин, проїжджає по 600 кілометрів на тиждень, без вихідних і свят. Участь в обласних змаганнях для здорових спортсменів принесла йому друге місце - однією педаллю накрутив швидше за здорових, двоногих спортсменів. Тренер Олексія, Петро Доброгорський, високо оцінює шанси підопічного на перемогу.

Але для того, щоб отримати олімпійську ліцензію, Олексій має неодмінно потрапити на Кубок Світу. А для цього потрібні чималі кошти. Два етапи Кубку Олексій Бондаренко уже пропустив - потрібні кошти на авіапереліт, проживання та внесок. Пенсії за інвалідністю на це ніколи не вистачить. Йому завжди допомагають друзі, проте сума у 188 тисяч гривень непідйомна і для них.

Непересічний спортсмен з Дніпропетровська буде вдячний будь-якій допомозі, адже мріє "докрутити" однією педаллю до Паралімпійської нагороди.