ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпродзержинський нардеп "натякнув" Генпрокурору про участь своїх земляків у побитті Чорновол

Віталій Купрій у зверненні до Віктора Шокіна назвав імена людей, яких підозрює у нападі на Тетяну Чорновол
Depo.
15 травня 2015 12:07
ФОТО: depo.ua

Народний депутат Віталій Купрій вважає, що напад на журналістку, а нині народного депутата Тетяну Чорновол здійснили на замовлення начальника Київської міліції Валерія Мазана дніпродзержинські кримінальні авторитети. Про це Дніпро.depo.ua стало відомо із тексту депутатського звернення, розміщеного на сторінці Купрія у Facebook.

Нардеп повідомляє генпрокурору Віктору Шокіну, ніби напад на Чорновол здійснила група з 5 осіб на чолі та за особистої участі Олега Нетребка на прізвисько "Нетрик".

"Олег Нетребко не тільки організував побиття Тетяни Чорновол на замовлення Валерія Мазана, але і безпосередньо наносив їй удари в присутності іншого дніпродзержинця Андрія Зінченка. За моєю інформацією Мазан, Нетребко та Зінченко зараз знаходяться на території Автономної республіки Крим", - пише нардеп генпрокурору.
Віталій Купрій також наголошує у зверненні про тісні зв'язки "Нетрика" із російським криміналітетом. Як відомо, Валерій Мазан був начальником Київської міліції під час Майдану, а до 2005 року очолював Дніпродзержинський міськвідділ МВС.

Деякі факти по цій темі викладені в матеріалах журналістського розслідування програми «Слідство.Інфо». Вони вказують, на можливу причетність групи «Нетрика» до нападу на Тетяну Чорновол та інші злочини під покриттям тодішніх високопосадовців у міліції.

Дніпродзержинський нардеп "натякнув" Генпрокурору про участь своїх земляків у побитті Чорновол - фото 1