"Дніпро-1" здобув нервову перемогу у матчі з "Маріуполем"

"Дніпро-1" у 3 турі УПЛ з мінімальним рахунком переграв "Маріуполь"

Журналіст регіональної редакції Depo.Дніпро
"Дніпро-1" здобув нервову перемогу у мат…

Футболісти "Дніпра-1" у матчі 3 туру УПЛ на "Дніпро-Арені" здолали "Маріуполь" з рахунком 2:1. При цьому підопічні Ігора Йовічевіча мали відчутну перевагу, але не реалізували велику кількість гольових моментів.

Обидва м'ячі дніпряни забили у першому таймі. Спочатку відзначився Довбик, який добив м'яч у ворота з близької відстані. Це сталося на 15-й хвилині. А на 30-й хвилині забив Назаренко, який обіграв захисника у штрафному майданчику на правому фланзі і влучно пробив у дальній кут, передає Depo.Дніпро.

По перерві "Дніпро-1" продовжував атакувати, але забив "Маріуполь". Відзначився В'юнник на 78-й хвилині. У складі маріупольців на 82-й хвилині був вилучений Драмбаєв.

Слід зазначити, "Дніпро-1" не вигравав у азовців три матчі поспіль.

Нагадаємо, у 2 турі "Дніпро-1" розтрощив "Чорноморець" на "Дніпро-Арені" з рахунком 3:0.