"Дніпро-1" в гостях переграв "Металіст-1925"

Команда Дмитра Михайленка здобула вольову перемогу

У першрму весняному турі першої ліги "Дніпро-1" у Харкові переміг "Металіст-1925" з рахунком 2:1, передає Depo.Дніпро.

Перший тайм видався багатим на події. Першими відзначилися харків'яни. Олександр Жданов на 10-й хвилині відкрив рахунок, вдало зігравши головою після розіграшу котового.  На 28-й хвилині Станіслав Куліш відновив рівновагу, реалізувавши пенальті. Згодом "Металіст-1925" залишився у меншості після того, як Дмитро Гранкін грубо зіграв у центрі поля проти Ігоря Когута.

По перерві Орест Кузик на 49-й хвилині вивів "Дніпро-1", влучно пробивши з меж карного майданчика.  У середині тайму Жданов міг оформити дубль, але після його удару м'яч від рук голкіпера потрапив у стійку.

Нагадаємо, наставник "Дніпра-1" Дмитро Михайленко перед матчем говорив про фактор фанатів.