ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для пікету Дніпропетровського суду привели неповнолітніх і вимагали узгоджувати плакати (ФОТО)

Діти не могли чітко пояснити причину свого перебування на акції протесту
Depo.
16 червня 2015 15:41
ФОТО: depo.ua
Для пікету Дніпропетровського суду привели неповнолітніх і вимагали узгоджувати плакати (ФОТО)
Для пікету Дніпропетровського суду привели неповнолітніх і вимагали узгоджувати плакати (ФОТО)

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо на місці події. Серед учасників акції журналісти побачили близько двох десятків хлопців та дівчат віку 15-16 років. Вони неохоче говорили на камеру та не хотіли зізнаватися, хто їх покликав прийти і для чого.

Одна дівчина на питання про вік повідомила, що їй п'ятнадцять. Після цього учасниця акції, яка керувала колоною підлітків, почала запевняти журналістів, що всі учасники протесту - повнолітні.

"Будь ласка не задавайте провокативних питань. Ми себе не дискредитуємо", - відповів на зауваження журналістів активіст "ГромКомітету проти Корупції" Дмитро Кашик.

Журналісти також помітили, що серед учасників були люди, чиї плакати один із організаторів акції Роман Швець назвав "неузгодженими". Зокрема він попросив згорнути два плакати із однаковим гаслом "Геть Дружиніна, послідовника Кухтіна", як такий, що не пройшов узгодження із оргкомітетом акції.

Для пікету Дніпропетровського суду привели неповнолітніх і вимагали узгоджувати плакати (ФОТО) - фото 1

Нагадаємо, Суддя Геннадій Кухтін очолював Індустріальний райсуд Дніпропетровська. За його люстрацію виступав "Правий сектор" у червні минулого року. Судді Індустріального суду висловили недовіру Кухтіну та переобрали собі голову в особі судді-переселенця із Криму Юрія Шофаренка. А суддя Костянтин Дружинін у лютому 2014 року був переведений з Індустріального до Красногвардійського суду Дніпропетровська. Перевірка його діяльності, як і всіх суддів Красногвардійського райсуду, відповідно до норм закону "Про очищення влади" була розпочата 19 грудня 2014 року. Інформація про порушення ним норм закону на офіційному сайті судової влади відсутня.

Як повідомляв Дніпро.depo.ua, сьогодні у Дніпропетровську пікетували Красногвардійський районний суд, обвинувачуючи голову суду у винесенні незаконних рішень та вимагаючи судової реформи. 

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.