ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дівчину з унікальною хворобою хочуть врятувати на зекономлені тендерні кошти

Товариство гемофілії домоглося еконмії 40% коштів на тендері і просить ці гроші спрямувати на допомогу тяжкохворій
Depo.
28 липня 2015 16:58
ФОТО: depo.ua
Дівчину з унікальною хворобою хочуть врятувати на зекономлені тендерні кошти
Дівчину з унікальною хворобою хочуть врятувати на зекономлені тендерні кошти

Про це в коментарі Depo.Дніпро повідомив голова Дніпропетровського осередку Всеукраїнського товариства гемофілії Сергій Шемет.

Він зазначив, що попередні умови конкурсу були прописані під одного виробника. А змінивши умови тендеру вдалося розширити конкурс - його учасниками стали ще дві компанії

"По лоту № 8 (фактор 9) за рахунок того, що через наші дії були прибрані обмеження на коло учасників, замість фірми "Баден", під яку спершу була прописана документація (600 МО, ціна - 643,670.39 коп), інша фірма виставила ціну майже удвічі меншу (387,244.00). Тобто лише за цим лотом економія бюджетних коштів склала майже 300 тисяч грн. - майже 40% лоту!" - повідомив Сергій Шемет.

Він зазначив, що до обласного управління охорони здоров'я направили звернення спрямувати ці кошти на закупку ліків для важкохворої 14-річної дівчини Оксани Тарасевич. Вона мешкає на Дніпропетровщині і хворіє на тромбастенію Гланцмана - це єдини випадок в Україні, зазначає Сергій Шемет: "Її життю загрожує навіть носова кровотеча, і через місчні вона існує на межі життя".

Для підтримки Оксані потрібен преперат, вартістю близько 50 тис.грн на місяць. В Товаристві гемофілії сподіваються, що зекономлені на тендері гроші зможуть направити на її лікування.

Більше новин про охорону здоров'я на Дніпропетровщині читайте на Depo.Дніпро.