ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутатська група "Відродження" вимагає надати допомогу сім’ям загиблих героїв

У Дніпропетровській міській раді вимагають прийняти рішення про надання щомісячної допомоги сім’ям загиблих героїв війни, АТО, чорнобильців третьої категорії
Depo.
15 липня 2015 13:46
ФОТО: depo.ua
Депутатська група "Відродження" вимагає надати допомогу сім’ям загиблих героїв
Депутатська група "Відродження" вимагає надати допомогу сім’ям загиблих героїв

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо під час позачергової сесії Дніпропетровської міськради 15 липня.

У зв'язку із набуттям чинності з 01.07.2015 року змін у соціальні законодавчі акти України і введення порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням сукупного доходу родини, багато сімей загиблих героїв позбавилися права на пільги.

Тому депутати групи "Відродження" наполягають на тому, що допомога у вигляді комунальних послуг має надаватися сім'ям загиблих, або померлих ветеранів війни, у тому числі афганців, АТО, чорнобильців третьої категорії без урахування доходу родини.

"Через зміни у законодавстві найбільш соціально незахищені верстви населення залишилися без так званої місцевої субсидії. Це сім'ї загиблих ветеранів Великої Вітчизняної війни, афганців, чорнобильців, діти війни і багато інших. Тому група "Відродження", яка налічує понад 25 депутатів, ініціювала перегляд механізму і введення нової методики розрахунку соціальних пільг, щоб зберегти для таких людей пільги на комунальні послуги", - сказала депутат міської ради Інна Рудкевич.

Депутатська група "Відродження" вимагає надати допомогу сім’ям загиблих героїв - фото 1

У свою чергу, ще один депутат групи "Відродження" Ігор Турчин, який опрацьовував цю ініціативу, зазначив:

"Сьогодні у місті працює чорнобильска програма, яка передбачає додаткову допомогу ліквідаторам аварії на Чорнибільській АЕС. На базі цієї програми ми маємо намір створити щось схоже для допомоги тим, кого, я вважаю, образила держава. Це вдови ветеранів війни, це вдови та діти сімей загиблих бійців АТО, це вдови та мами наших афганців, - сказав він. - Самі розумієте, що сукупний дохід у 1710 гривень - це дуже мало, людям дуже важко. Тому ми хочемо, щоб вони отримували допомогу від міста, але не матеріальну, а у вигляді послуг. На суму 300-400 гривень. Наприклад, мама чи вдова їде до управління труда і соціального захисту і пише заяву, що бажає отримати цю допомогу - на електрику - 100 гривень, на воду - 50 грн. і т.д. І вже соцзахист буде компенсувати нашим комунальним підприємствам цю суму. Ще раз хочу підкреслити, що пільга буде не грошима, а послугами".

Більше політичних новин читайте на Дніпро.depo.ua.