ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати від "Відродження" вимагають повернути дніпропетровцям право на пільги

На сьогоднішній сесії Дніпропетровської міської ради депутати з групи "Відродження" виступили зі зверненням до Кабінету України
Depo.
22 липня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua
Депутати від "Відродження" вимагають повернути дніпропетровцям право на пільги
Депутати від "Відродження" вимагають повернути дніпропетровцям право на пільги

Про це стало відомо під час чергової сесії ради, передає Дніпро.depo.ua.

У зверненні йдеться про необхідність збільшити нижній рівень соціальної пільги з 1710 грн у два рази - до 2660 грн.

"Ми впевнені - це дозволить малозабезпеченим людям не дійти до відчаю. Серед тих, хто позбувся пільг - члени сімей загиблих ветеранів війни, АТО, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС третьої категорії, діти війни, учасники війни, багатодітні сім'ї, вдови учасників війни та інші", - прокоментувала це звернення депутат міської ради Інна Рудкевич.


За її словами, з липня на 40% людей менше зможуть отримувати пільги на комунальні послуги.

"Тому партія "Відродження" вимагає від Кабінету Міністрів переглянути методики розрахунку, за якими місцеві допомоги та виплати враховуються громадянам у їх сукупний дохід", - вважає депутатка від групи "Відродження".

"Нинішня влада обдурила очікування країни на краще життя за європейськими стандартами. Замість цього ми бачимо тільки руйнування і некомпетентність в управлінні", - сказала Рудкевич.

Відомо, що за програмами міської ради, соціально незахищені мешканці пільгових категорій отримують щомісячні виплати. З 1 липня, згідно з новим законом, ці суми зараховуються їм у сукупний дохід, тим самим часто унеможливлюючи отримання пільг.

Довідка: З 1 липня 2015 року набули чинності зміни до закону України "Про державний бюджет України" від 28.12.2014. Це спричинило неможливість отримання багатьма громадянами з соціально незахищених верств населення пільги на комунальні послуги. Так, згідно із законодавством, пільг на оплату комунальних послуг позбавляються громадяни, чий сукупний дохід перевищує 1710 грн.

Більше новин Дніпропетровська читайте на Дніпро.Депо.