ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровьску Опоблок зірвав роботу комісії з перейменування міста

Роботу комісії у Дніпропетровській міськраді довелося звернути через надмірну політизацію обговорень
Depo.
4 вересня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровьску Опоблок зірвав роботу комісії з перейменування міста
У Дніпропетровьску Опоблок зірвав роботу комісії з перейменування міста

Про це кореспонденту Depo.Дніпро стало відомо під час засідання 4 вересня. Члени комісії намагалися підвести підсумки проведених громадських слухань, проте присутні у залі, зокрема й депутати, неодноразово обривали виступи вигуками із зали.

Тоді головуюча в.о. міського голови Галина Булавка запропонувала перенести роботу із пропозиціями та неузгодженими питанням в секцію - робочу групу, що створена у складі комісії з перейменування. Секція протягом усього часу розробляла пропозиції нових назв та альтернативні варіанти там, де надходили зауваження і пропозиції від мешканців.

"По традиції - відпрацюйте в секції, узгодьте всі питання, які були сьогодні в залі, які ми послухали і які я прошу всіх учасників надати в письмовому вигляді і винести на наступне засідання комісії. Воно зараз не погоджене і я не хочу перетворювати важливе питання в політичне", - зазначила Галина Булавка.

Під час самого голосування депутат міськради від "Опозиційного блоку" Андрій Попов почав вигукувати: "Телекамери, зніміть людей, які ігнорують думку городян. Хай цих подонків місто знає в обличчя".

Нагадаємо, Андрій Попов вдруге взяв участь у роботі комісії. В перший раз за його участі засідання комісії також було зірване. Відповідно до рішення Дніпропетровської міськради від 27 травня цього року, яким затверджений склад комісії з перейменування, Андрій Попов не є її членом.

Нагадаємо, що команда лідера "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула проводить у Дніпропетровську агітаційну кампанію зі збереження назви міста.

Більше про перейменування у Дніпропетровську читайте на Depo.Дніпро.