ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Філатова відмовляються сплачувати податки за іноземних метробудівників

Депутати Дніпра попросять Верховну Раду компенсувати втрати міського бюджету по оплаті ПДВ під час будівництва метро
Depo.
30 травня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua

Проект рішення "Про звернення депутатів Дніпропетровської міськради VII скликання до Верховної Ради України" оприлюднений на сайті міськради Дніпра , передає Depo.Дніпро.

Депутатам міськради Дніпра на сесії пропонуватимуть прийняти звернення до Верховної Ради з проханням виділити додаткові гроші на добудову метро у Дніпрі.

У тексті Звернення йдеться про те, що з державного бюджету України до міського бюджету Дніпра виділено 546 млн. гривень кредитних коштів, наданих Європейським банком та Європейським банком реконструкції та розвитку на добудову метрополітену.

Конкурс на будівництво метрополітену виграла іноземна компанія, яка не звільняється від сплати податку на додану вартість. Таким чином міський бюджет має сплатити 109 млн. гривень податку.

"З графіком вибірки кредитних коштів на 2016 рік потреба в оплаті ПДВ становить 109 млн гривень, що у кілька разів перевищує обсяг бюджету розвитку міського бюджету та доходів КП "Дніпропетровський метрополітен" від перевезення пасажирів… Це може привести до збільшення тарифів на послуги метрополітену", - йдеться у тексті Звернення.

Депутати просять Верховну Раду внести поправку до Бюжету-2016 та виділити 109 млн. гривень в якості субвенції міському бюджету Дніпра.

Нагадаємо, що постановою Кабміну від листопада 2015 року замовником будівництва першої черги метрополітену в Дніпропетровську визначена Дніпропетровська міська рада. Робота з будівництва трьох нових станцій дніпропетровського метро мала бути завершена за 4-5 років. Раніше повідомлялося, що, починаючи з 2013 року, два європейські банки – ЄБРР і ЄІБ, висловлювали готовність виділити по 152 млн євро кожен на добудову трьох станцій дніпропетровського метро.

У лютому 2016 року Погребов зробив сенсаційну заяву щодо можливого затоплення дніпропетровського метрополітену. Ця новина буквально розбурхала містян, оскільки ще у грудні 2015 року інший заступник Філатова – Михайло Лисенко, запевняв, що будівництво вздовж центрального проспекту трьох станцій - "Театральної", "Центральної" та в районі лікарні Мечникова розпочнеться на початку 2016 року. Згодом цю інформацію про затоплення метро міськраді спростували.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро