ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати групи "Відродження" вимагають від Порошенка повернути пільги 100 тисячам дніпропетровців

Сьогодні було направлено звернення до Президента України та Прем'єр-Міністра України з вимогою відновити пільги на оплату послуг ЖКГ для найбільш соціально незахищених категорій громадян України
Depo.
17 червня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua
Депутати групи "Відродження" вимагають від Порошенка повернути пільги 100 тисячам дніпропетровців
Депутати групи "Відродження" вимагають від Порошенка повернути пільги 100 тисячам дніпропетровців

Про це на прес-конференції заявив член депутатської групи "Відродження" Ігор Турчин, передає Дніпро.depo.ua.

"З 1 липня в Дніпропетровську понад 100 тисяч учасників Великої Вітчизняної війни, дітей війни та інших соціально незахищених верств населення позбудуться пільг на оплату послуг ЖКГ", - наголосив Турчин.

За попередніми розрахунками, на компенсацію пільг з оплати послуг ЖКГ тільки в одному районі міста необхідно близько 20 мільйонів гривень.

"Компенсувати пільги на оплату ЖКГ всім пільговим категоріям громадян міський бюджет не може. В умовах нинішнього розподілу бюджетних коштів і без реальної децентралізації - це не підйомна ноша для місцевої скарбниці. Саме тому ми вимагаємо відновлення конституційного права на соціальний захист і компенсацію цієї пільги для жителів Дніпропетровська", - підкреслив Турчин.

Відомо, що пільги на оплату послуг ЖКГ скасовуються для учасників ВВВ, членів сімей загиблих військовослужбовців при виконанні ними своїх обов'язків, жертвам переслідувань з боку нацистів, дітям війни, працівникам МВС, звільненими за вислугою років, хворобі і т.д., вчителям, лікарям та багатодітним сім'ям.

Нагадаємо, що після набуття чинності змін до закону "Про державний бюджет України" від 28.12.2014 р пільги на оплату послуг ЖКГ матимуть лише ті громадяни, чий середньомісячний сукупний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу не перевищує 1710 гривень, тобто два прожиткових мінімуми.

Депутати групи "Відродження" вимагають від Порошенка повернути пільги 100 тисячам дніпропетровців - фото 1

Раніше повідомлялося, що завдяки депутатській групі "Відродження" Дніпропетровська міська рада ухвалила рішення про компенсацію пільг на оплату ЖКГ метробудівцям.

Більше новин про життя Дніпропетровська та області читайте на Дніпро.depo.ua.