День міста Дніпро: Скільки бюджетних коштів витрачено на святкування

На святкування 242-річниці зі дня заснування Дніпра витратять більше семи бюджетних мільйони

Про це передає Depo.Дніпро.

До дня міста Дніпро департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики за 2,3 млн гривень придбав послуги з організації концерту на Фестивальному причалі у ТОВ "Святковий Фреш". 8 вересня на цій локації відбудеться виступ гурту "Скай" та співачки Тіни Кароль.

Також ТОВ "Святковий Фреш" виграло тендер на 2,2 млн гривень, організований комунальним підприємством "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради на організацію концертів на площі біля Театру Шевченка та площі бля цирку.

На цих локаціях відбудуться виступи гуртів "Open Kids" та "Ottawan".

За організацію змагань зі стронгмену Arnold Amateur Strongman World Championship 2019 (USA) комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради виплатить ТОВ "Святковий Фреш" 550 тис. гривень. Змагання відбудуться на Фестивальному причалі за участю Василя Вірастюка.

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради виплатить 1,5 млн гривень ФОП "Лаврентьев Юрий Александрович" на послуги з організації проведення карнавалу, рок-фестивалю, флешмобів, виступів оркестрів тощо.

360 тис. гривень витратить на проведення святкового заходу до Дня міста у молодіжному парку Новокодацький та Червонокам'янському озері КП "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради. 7 вересня у парку ФОП "Богданович Едуард Володимирович" організує святкову програму та виступи ди-джеїв та барменів.

9 вересня у Дніпрі за 97 тис. гривень від КП "Організаційно-аналітична служба" ФОП Леднянська Анастасія Іванівна організує у ресторані "Хутір" "Дніпровський бал" на 500 персон.

Загалом на проведення Дня міста Дніпро у 2018 році витрачено більше 7 млн гривень.

За інформацією видання "БюроUA", ТОВ "Святковий Фреш" має відношення до директора КП "Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка" Артема Іонесяна.

Нагадаємо, що цьогоріч у Дніпрі до Дня міста відбудуться концерти, карнавал та авіашоу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро