Через видачу матеріальної допомоги будівлю міськради Дніпра "взяли в облогу" (ВІДЕО)

Перед будівлею міськради Дніпра утворилася велика черга із бажаючих отримати матеріальну допомогу

Про це йдеться у повідомлені групи " Ежедневный ГромКонтроль" у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

На січневій сесії міськрада Дніпра виділила 140 млн гривень на виплату матеріальної допомоги за спрощеною процедурою. Згідно з рішенням міськради, комісія, що розглядає звернення на отримання матеріальної допомоги, не має права на відмову, а може лише встановити розмір допомоги.

Після розголосу у ЗМІ, десятки людей прийшли до міськради для отримання грошей. Чергу до кімнати №110 займали з шостої години ранку.

"Побачивши величезну чергу, секретар міськради Олександр Санжара на словах повідомив людям, що ґрунтовну матеріальну допомогу (в розмірі до 2-х мінімальних зарплат) місто може надати тільки тим, хто гостро її потребує - наприклад, погорільцям. Решта громадян по пред'явленню паспорта та ідентифікаційного коду можуть отримати тільки мінімальні суми, повідомив він", - йдеться у повідомлені.

"Формально секретар міськради взагалі не має ніякого відношення до процесу видачі матдопомоги. Одержувачів допомоги повинні визначати або мер, або його профільний заступник. За розпорядженням мера також сформована комісія, яка полегшує працю високопоставлених чиновників і дозволяє визначати суму матеріальної допомоги, якщо вона менше трьох прожиткових мінімумів", - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, що на вулицях Дніпрі 8 березня жінкам роздаватимуть квіти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #допомога