ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Будинки погорільців у Дніпропетровську відновлять частково

Один з потраждалих після пожежі 24 липня будинків визнано аварійним, тому міськрада не може виділяти на нього кошти
Depo.
27 липня 2015 17:04
ФОТО: depo.ua
Будинки погорільців у Дніпропетровську відновлять частково
Будинки погорільців у Дніпропетровську відновлять частково

Про це Дніпро.depo.ua повідомив начальник управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради Михайло Лисенко.

"Ми отримали висновок районноъ технычноъ комысії, на ці вихідні ми зробили основну частину, зробили дефектовку. До першого будинку, де пошкоджена кровля, ми приступаємо до робіт по її заміні завтра-післязавтра. До того будинку, де повна заміна кровлі ми приступимо, думаю, в четвер - максимум у п'ятницю", - зазначив начальник управління.

На роботи гроші виділятимуться із резервного фонду. За словами Михайла Лисенка, роботи заберуть блиько 200 тис.грн. та триватимуть до 20 серпня, найпізніше - 1 вересня (залежно від сприятливості погодних умов для роботи на даху). Третій із постраждалих будинків був визнаний аварійним ще до пожежі, тому на його відновлення міськрада за законом не має права виділяти кошти.

Михайло Лисенко також зазначив, що для погорільців були зарезервовані номери в готелях, проте люди побажали тимчасово переїхати до родичів чи друзів.

Нагадаємо, 24 липня у Дніпропетровську за адресами вул. Комсомольська 29-31 внаслідок пожежі непридатними для проживання стали 15 квартир.

Більше новин про надзвичайні події читайте на Дніпро.Депо.