ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Брудна кампанія проти "Відродження" обумовлена зростанням її популярності, - експерт

Перепони у реєстрації кандидатів від "Відродження" спричинені зростанням рейтингу цієї партії
Depo.
2 жовтня 2015 16:24
ФОТО: depo.ua
Брудна кампанія проти "Відродження" обумовлена зростанням її популярності, - експерт
Брудна кампанія проти "Відродження" обумовлена зростанням її популярності, - експерт

Про це заявив політолог Вадим Карасьов, передає Depo.Дніпро.

"Коли відмовляють в реєстрації або чинять шалений опір виборчій кампанії, це свідчить про силу цієї політичної партії. Це - продовження ганебної практики адміністративного тиску, брудних виборчих кампаній", - сказав він.

На думку політичного аналітика, наслідком цієї ситуації будуть репутаційні втрати України на міжнародній арені.

"Це не тільки ганебно, але й несе багато ризиків. Міжнародні партнери, допомагають нам, спостерігають за тим, як проходять у нас виборчі кампанії, незалежно від того, хто знаходиться при владі - проросійські сили чи політичні сили, які вийшли з Майдану. Але вони скоро розчаруються в нас і припинять допомагати", - наголосив він.

Нагадаємо, що Дніпропетровська міська виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатів від партії "Відродження" до Дніпропетровської міської ради. Також відмову в реєстрації отримав кандидат у мери міста від партії Анатолій Крупський.
У той же час, ТВК зареєструвала "клона" Крупського родом з Харківської області.

Крім того, у Дніпропетровській області подала документи на реєстрацію партія-клон "Всеукраїнське об'єднання" Відродження України", де головою також є Куцін, як і в справжньої партії "Відродження". Фейковий Куцин родом з Тернопільської області, а лідер "Відродження" Володимир Семенович Куцин - генеральний директор ПАТ "Нікопольський завод феросплавів".

Проти спроби не допустити партію до участі у майбутніх місцевих виборах у місті протестують діючі депутати міської та обласної рад, працівники промислових підприємств, вчителі, медики, співробітники органів місцевого самоврядування.

Дніпропетровський окружний адміністративний суд розглядає позов політичної партії "Відродження" про відновлення реєстрації. 1 жовтня засідання тривало протягом 5 годин. Після чого була оголошена перерва. Продовження засідання відбудеться 2 жовтня.