Бійці 25-ї бригади "всиновили" сина відомої волонтерки Ричкової (ФОТО)

Відома дніпропетровська волонтерка Тетяна Ричкова дякує бійцям за те, що опікуються її дитиною, поки вона служить у Міноборони

Бійці 25-ї бригади "всиновили" сина відо…

Про це Тетяна повідомила у Фейсбуці, передає Дніпро.depo.ua.

"Син бригади... Якби я була поетесою, то складала б щоденні оди своїй 25-й бригаді. Ми побратими-братани)))))) Сьогодні у мого сина величезний свято - його запросив на коропову рибалку Балу - прототип його дитячих детективних творів, демобілізований розвідник 25-ї бригади. Тимур в компанії героїв АТО, моїх десантників. Вже є перші результати - три спійманих дитиною коропа. Спасибі, хлопці, за те, що пам'ятаєте про мою дитину. Я далеко від нього і не знаю через скільки тижнів зможу його побачити, але ви завжди поруч. Олександр Зеленюк - головний його консультант з медичних питань, Олексій Юрченко - великий друг і захисник. Кожен день спілкування з Вами - це уроки чоловічої дружби. ВДВ - сила!", - пише вона.

Нагадаємо, що Тетяна почала допомагати 25-й бригаді з того часу, як її чоловік Вадим пішов туди служити добровольцем. Вона продала своє майно, аби забезпечувати бійців всім необхідним. У серпня 2014 року чоловік Тетяни загинув у АТО. Згодом вона пішла на службу до Міноборони, де зараз займається питаннями забезпечення армії і психологічної підготовки мобілізованих. Її малолітній син тим часом перебуває з бабусею.

Більше новин про волонтерський рух читайте на Дніпро.Депо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook