ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більшість загиблих пішоходів у Дніпропетровську виявилися порушниками ПДР

Підрахували, що кожного року близько півсотні осіб гине, переходячи дорогу – здебільшого в недозволеному місці
Depo.
17 серпня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua
Більшість загиблих пішоходів у Дніпропетровську виявилися порушниками ПДР
Більшість загиблих пішоходів у Дніпропетровську виявилися порушниками ПДР

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на інформацію ініціативної групи "Дніпропетровськ - безпечне місто". Активісти оприлюднили статистику ДТП за участю пішоходів.

За перші півроку 2015 зафіксовано 173 ДТП за участі пішоходів, в яких загинули 17 осіб, в тому числі одна дитина. Минулого року з пішоходами трапилися 474 аварії, в яких загинули 58 осіб, шестеро з яких - діти.

"За даними ДАІ, найбільш поширеними причинами дорожніх пригод є: перехід проїжджої частини в недозволеному місці - 228 ДТП в 2014 і 71 ДТП в 2015, а також порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів - 109 аварій в 2014 і 59 в 2015 році", - повідомляють активісти.

Для підвищення безпеки пішоходів активісти проекту "Безпечне місто" збирають через соцмережі інформацію про ризиковані для переходу ділянки доріг, розроблять рекомендації з їхнього переобладнання та діляться світовим досвідом облаштування переходів та підвищення уваги піших учасників руху до власної безпеки.

В планах проекту до кінця жовтня визначити кілька найбільш проблемних для пішоходів ділянок доріг та добитися від органів влади їхнього переобладнання.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.