Балчун представив нового заможного очільника Придніпровської залізниці

У Дніпро голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун представив колективу регіональної філії "Придніпровська залізниця" її директора Миколу Кужавського

Depo.
19 травня 2017 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства, передає Depo.Дніпро.

Кужавський був обраний за результатом відкритого відбору регіонального менеджменту, який "Укрзалізниця" проводила наприкінці 2016-го - на початку 2017 року.

"Упевнений, що з новим очільником за підтримки колективу така важлива залізниця, як Придніпровська, досягне найвищих результатів своєї діяльності, а також активно долучиться до реалізації стратегічних напрямків розвитку усієї компанії", - зазначив Войцех Балчун.

Згідно з декларацією за 2016 рік, Кужавський і його дружина володіють:

- Нерухомістю: житловий будинок 52 кв.м., земельні ділянки 2,7 тис. кв.м., 2,5 тис. кв. м. (Черкаська область), квартира 152 кв.м. (м.Київ), земельна ділянка 7 тис. кв.м., житловий будинок 150 кв.м (Київська обл.);

- Чисельними цінностями: твори містецтва (книги, картини, зокрема, Олександра Ройбурда, Мамсікова Максима), лубок 16-17вв, елітні домашні електронні прилади і предмети побуту, сантехніка, люстри, наручні годинники. Дружина Тетяна задекларувала коштовності відомих мирових брендів (намисто з чорних перлин, підвіска з діамантами, підвіска з перлинами і діамантами, ін), хутра (італійська шуба з хутра стриженої норки з капюшоном з рисі, жилет з хутра шиншили, ін).

- - Автомобілі: Land Rover (2013 р.в.), Mercedes-Benz GL350 (2012 р.в.)

- Дружина Тетяна є власницею ТОВ "ТРАНСТРЕЙД УКРАЇНА-СЕРВІС"

ТОВ ТОВ "ІНОВЕЙШИН ГРУП" надала Кужавському Миколі поворотну фінансову допомогу на суму 13 млн. грн.

Заробітна платня Кужавського за 2016 рік на залізниці склала 174 тис. грн.

Довідка: Микола Кужавський 1974 р.н. працював на торгових судах, з 2002 року – капітан далекого плавання. З 2003-2013 рр занимав керівні посади у керуючій компанії "Інвестпромснаб", ТОВ "Промметпоставка", ТОВ "ПК Транстрейд Україна", промисловій інвестиційній групі транспортного машинобудування "ІнтерКарГрупп" Україна.

2013 - 2014 - генеральний директор ДГО Міністерства оборони України концерн "Техвоєнсервіс".
З 2015 року і до призначення на посаду директора філії — заступник начальника регіональної філії "Придніпровська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" з реформування.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро