Автори дніпровського стартапу з відкритих даних виграли на розвиток півмільйона гривень

Дніпровський проект "Суд на долоні" став переможцем найбільшого IT-конкурсу стартапів на основі відкритих даних

Автори дніпровського стартапу з відкрити…

Про це Depo.Дніпро повідомили автори проекту - Кирило Захаров і Ольга Бугай.

"Суд на долоні" посів друге місце у фіналі найбільшого IT-конкурсу Open Data Challenge та отримав 500 тис грн на розвиток проекту.

"Суд на долоні" - проект на основі Єдиного державного реєстру судових рішень, який нещодавно став доступним у форматі відкритих даних. Сервіс передбачає зручний пошук за гнучкими фільтрами, інтеграцію з іншими відкритими реєстрами, модуль статистики й візуалізації.

"Суд на долоні" буде корисний для правників, адже дасть можливість зменшити часові й грошові витрати на підготовку до судових засідань та надання інших юридичних послуг. Також він буде ефективним інструментом для журналістів-розслідувачів та представників громадських організацій, які здійснюють антикорупційний контроль.

Перше місце у конкурсі Open Data Challenge посів проект "Open Market вугілля" - онлайн аукціон з продажу вугілля, який отримав 600 тис грн. Третє місце і 400 тис грн на розвиток проекту – "Штрафи UA", сервіс, який впровадить можливість відстежувати стиль водіння для мінімізації можливості ДТП.

Відомо, що Open Data Challenge відбувся у рамках проекту TAPAS Project "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах", який фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії, здійснюється Фондом Євразія разом з партнерами та за підтримки 1991 Open Data Incubator.

Нагадаємо, що після виходу до фіналу на команди чекав інкубаційний період, під час якого вони мали допрацювати свої проекти до мінімально життєздатного прототипу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"