ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аваков призначив керівником дніпропетровського МВД свого земляка

Міністерство внутрішніх справ призначило начальником Головного управління в Дніпропетровській області Ігоря Репешка
Depo.
30 квітня 2015 16:30
ФОТО: depo.ua
Аваков призначив керівником дніпропетровського МВД свого земляка
Аваков призначив керівником дніпропетровського МВД свого земляка

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час презентації початку конкурсу в нову патрульну службу МВС в Харкові, передає Харків.depo.ua.

"Сьогодні я підписав наказ", - зазначив він.

Міністр підкреслив, що Репешко раніше працював у Харкові.

Він також зазначив, що Дніпропетровськ стане наступним містом України, де буде створена нова патрульна служба.

З матеріалів СМІ відомо, що Ігор Репешко - харків'янин, закінчив Ярославське вище військове фінансове училище (1985 р) і Університет внутрішніх справ. З 1990-го року працював в органах внутрішніх справ.

З 1997 до 2005-го року Ігор Репешко працював у податковій міліції: до 1999-го старшим оперуповноваженим в харківській обласній, з 2000-го заступником начальника управління податкової міліції ДПА у Полтавській області.

З 2005 року по 2007-го генерал-майор міліції Репешко був начальником УМВС України в Харківській області. Після президентських виборів-2004 його призначив тоді міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. У 2007-му Міністр внутрішніх справ Василь Цушко змінив начальника харківського ГУ МВС з політичних мотивів.

Нагадаємо, що останнім часом т.в.о. обов'язки начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області був Олександр Мірошниченко.