ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Охорона готелю "Парус" не заважає дітям гинути на висоті

Навіть міліціонери нічого не можуть з цим вдіяти
Depo.
14 травня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua

Чотири смертельні випадки на відомому довгобуді Дніпропетровська змушують правоохоронців знову й знову говорити про належне батьківське виховання. Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо під час прес-конференції начальниці кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУ МВС України у Дніпропетровській області Ірини Качінської.

"З 2014 року маємо чотири смерті внаслідок нещасних випадків на недобудованому готелі "Парус", - сказалала вона. - Хоч охоронці іноді й викликають патруль, та жодного разу порушників, які проникли до приватної власності, затримано не було."

Ірина Качинська також зазначила, що усі загиблі діти - з благополучних сімей, тож, напевно, проблема існує ще й у відсутності належного батьківського догляду.

"Потрібно максимально навантажувати дітей, нехай займаються у спортивних секціях і гуртках, - зауважила начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх. - На рівні з платними секціями існують й безкоштовні. А якщо хочеться естремальних розваг, то й такі в місті є, але там створено безпечні умови, тому краще за адреналіном відправитися туди."