ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Активістка повідомила про погрози від забудовника набережної на Сонячному

Мешканці ж/м Сонячний вимагали у забудовника дозвільних документів, а чоловік прийшов з охороною, яка погрожувала активістці
Depo.
25 червня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua
Активістка повідомила про погрози від забудовника набережної на Сонячному
Активістка повідомила про погрози від забудовника набережної на Сонячному

Про це Дніпро.depo.ua повідомила активістка, мешканка житлового масиву Сонячний у Дніпропетровську Людмила Кострюкова.

Вона повідомила, що 24 червня мешканці виявили на своїй набережній поблизу ресторану "Рів'єра" кілька одиниць будівельної техніки. Люди почали вимагати у керуючих документи із дозволами на будівництво, оскільки це прибережна рекреаційна зона, де будівельники уже почали знищувати насадження. Проте охоронці почали погрожувати Людмилі Кострюковій.

"Власник ресторану "Рів'єра" на ж/м Сонячний захопив прибережну територію, посилаючись на високих покровителів у владі та правоохоронних органах. Його охоронці грозилися підкинути мені наркотики. Коли я намагалася це все зафіксувати, у мене вихопили телефон. Слава Богу, нарешті (через 2 години після виклику 102) приїхала міліція", - повідомила Людмила Кострюкова. Як зазначила активістка, ресторан належить Михайлу Гороховському.

Активістка повідомила про погрози від забудовника набережної на Сонячному - фото 1

За її словами міліція прийняла її заяву про погрози та застосування сили і в той же день мала відкрити відповідне кримінальне провадження. Крім того правоохоронці також виявили, що у будівельної техніки також немає дозвільних документів.

Більше новин про життя Дніпопетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.