ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Активісти партії "Відродження" відновлюють зруйновані смерчем будинки

В першу чергу допомога надається найбільш постраждалим та соціально незахищеним мешканцям с. Волоське Дніпропетровського району Дніпропетровської області
Depo.
6 липня 2015 16:55
ФОТО: depo.ua
Активісти партії "Відродження" відновлюють зруйновані смерчем будинки
Активісти партії "Відродження" відновлюють зруйновані смерчем будинки

Активісти партії "Відродження" у першу чергу допомогу надали матері-одиначці, яка виховує двох дітей, передає Дніпро.depo.ua.

Також вони додали, що разом з будинком вирішено відновити і господарські будівлі у дворі. Уже завезені необхідні будматеріали та виконано більшу частину робіт.

Активісти партії "Відродження" відновлюють зруйновані смерчем будинки - фото 1

"Така допомога для нашої сім'ї - це справжнє спасіння. Сама б я не змогла відбудувати ані свій дім, ані навіть сарай. Я просто дуже вдячна активістам "Відродження" за таку допомогу, і з матеріалами, і з будівельною бригадою. Я сама виховую двох дітей, які до того ж мають хронічні захворювання. Коштів на відновлювальні роботи мені просто ніде було б взяти", - говорить власниця постраждалого будинку Тетяна Коваленко.

Активісти партії "Відродження" відновлюють зруйновані смерчем будинки - фото 2

Відомо, що торнадо, який пронісся поблизу Дніпропетровська 26 червня, був діаметром близько ста метрів і зруйнував майже 40 житлових будинків.

Нагадаємо, політична партія "Відродження" - це соціально спрямована політична сила, мета якої - відродження Дніпропетровщини, її промисловості та виробництва, медицини, культури та освіти.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.