ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

11 зеків перерізали собі вени в криворізькій колонії, де "волонтерять" для АТО

На даний час загрози для життя та здоров’я засуджених немає
Depo.
2 червня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua
11 зеків перерізали собі вени в криворізькій колонії, де "волонтерять" для АТО
11 зеків перерізали собі вени в криворізькій колонії, де "волонтерять" для АТО

Як повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу Державної пенітенціарної служби України, конфлікт між засудженими стався у їдальні під час прийому їжі.

Співробітниками установи дана ситуація одразу була припинена.
Однак з метою уникнення дисциплінарної відповідальності за порушення встановленого режиму утримання 11 засуджених здійснили спробу членоушкодження шляхом нанесення собі подряпин передпліччя рук лезами від одноразових станків для гоління.

Медичним персоналом установи цим засудженим було своєчасно надано медичну допомогу. На даний час загрози для їхнього життя та здоров'я немає.

Інформація, яка була поширена раніше деякими ЗМІ щодо того, що конфлікт стався через примус адміністрації установи виготовляти холодну зброю з логотипом ДНР і ЛНР, не відповідає дійсності.

Навпаки, адміністрацією Криворізької виправної колонії (№80) та засудженими, які відбувають в ній покарання, неодноразово надавалася допомога військовим частинам, які базувалися у місті Кривий Ріг та були відправлені в зону проведення антитерористичної операції.

Так, силами засуджених було розроблено та передано військовим загороджувальну колючу стрічку, відремонтовано автомобілі, що постраждали в ході проведення бойових операцій та автомобілі, які готувалися для передачі в зону АТО.