"100пудівка" у Дніпрі: Спільний виступ "Бумбокс" із "O.Torvald" та спілкування з "Антитілами" (ФОТО)

Наприкінці першого дня під сценою зібралися та танцювали близько 1500 людей

Про це пише depo.Дніпро.

У Дніпрі 17 липня розпочався музичний фестиваль "Стопудівка". На Монастирському острові на відкритті фестивалю виступали такі хедлайнери як "Бумбокс" та "O.Torvald".

На початку фестивалю, о 18:00 під сценою зібралися 50-60 чоловік, однак їх кількість швидко зростала. Вже наприкінці першого дня під музику танцювали та підспівували близько 1500 людей.

Спеціально аби поспілкуватися із слухачами на "Стопудівку" приїхав соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя. Він розповів, що на створення нового кліпу "Лови момент" його надихнуло відчуття швидкоплинності часу, розуміння, що у житті є найважливіші речі.

"Час летить дуже швидко. Раніше рік – це історія така, це аж цілий рік. А зараз вже мислиш п'ятиріччями. Важливими речами мислиш", - поділився Тополя.

Також із пресою поспілкувався Андрій Хливнюк, фронтмен гурту "Бумбокс". Він розповів про своє бачення ситуації, що склалася у країні. За його словами, знати, що відбувається навкруги — це перший крок щось змінити.

Також він поділився, що кліп "Тримай мене" — це фактично документальні зйомки. Вже є три версії треку, і у думках зробити ще й четверту — іспанською мовою.

Під час виступу гурту "O.Torvald" на сцену вийшов Хливнюк та спільно з ними виконав такі пісні як — "Сочі", "Вечер в Ріо" та до дня народження Андрія Скрябіна його пісню — "Танець Пінгвіна".

Нагадаємо, відвідувачів музичного фестивалю у Дніпрі кататимуть на повітряних кулях.

Фото: Людмила Пріщенко

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро