ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Вілкулівська" заступниця Філатова нахвалювала бюджет мерської більшості

Бюджет Дніпропетровська на 2016 рік удвічі збільшив видатки на соціальні програми
Depo.
7 квітня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua
"Вілкулівська" заступниця Філатова нахвалювала бюджет мерської більшості
"Вілкулівська" заступниця Філатова нахвалювала бюджет мерської більшості

Про це повідомила заступниця мера Дніпропетровська Світлана Єпіфанцева, передає Depo.Дніпро

У 2015 році видатки на соціальні програми становили 36,4 млн.грн., а у 2016 – 72,4 млн.грн.

Крім того 315 млн.грн. видіється на муніципальну надбавку працівникам бюджетної сфери. Щомісяця вчителі, лікарі та працівники дитячих закладів із міського бюджету отримуватимуть додатково 650 грн. до зарплати.

"Новий бюджет – це бюджет розвитку, і основна його перевага, це соціальна спрямованість. У бюджеті величезна увага приділяється тим сферам, які раніше фінансувалися за залишковим принципом", - заявила Світлана Єпіфанцева.

Соціальні програми передбачають матеріальну допомогу ветеранським організаціям, спілкам інвалідів, малозабезпеченим верствам населення. Проте у програмах не закладені кошти на зміну міських умов на більш комфортні для пересування людей з інвалідністю.

"На даний момент це у нас не закладено у бюджеті, але я згодна що це пріоритетний напрям, щоби люди почували себе соціально потрібними і почувалися комфортно. Ми будемо над цим працювати і обов'язково цей пункт буде включений в наступному, а можливо навіть частково в цьому році", - прокоментувала Світлана Єпіфанцева.

Нагадаємо, бюджет Дніпропетровська був ухвалений на сесії міськради 30 березня. Про інноваційність фінансового докумету робив неодноразові заяви Дмитро Погребов, який на цьому тижні пішов з посади першого заступника міського голови.

Нагадаємо, що голова дніпропетровського осередку "Опозиційного блоку", соратниця Олександра Вілкула Світлана Єпіфанцева 9 лютого 2016 року стала в.о. заступника міського голови Бориса Філатова24 лютого стало відомо, що Єпіфанцеву виключили з лав "Опозиційного блоку".

Згідно з декларацією за 2015 рік, трьом членам сім'ї Світлани Єпіфанцевої доводилося жити у середньому на 1389 грн на місяць

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро