ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Любитель георгіївських стрічок" жаліється на збройне захоплення РДА на Дніпропетровщини

Голова Новомосковської РДА Павло Селіхов написав заяви у СБУ і міліцію щодо спроби незаконного усунення його з посади голови Новомосковської РДА озброєними людьми
Depo.
3 червня 2015 18:47
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Дніпро.depo.ua.

"У Новомосковському районі Дніпропетровської області була зроблена спроба захоплення районної адміністрації. Кабінет голови районної адміністрації та вхід на один з поверхів було блоковано. Після появи представників правоохоронних органів пікетники покинули місце події. Голова Новомосковської райдержадміністрації Павло Селіхов написав заяву до міліції та СБУ щодо перешкоджання роботі Новомосковської РДА", - говориться в повідомленні. Додається, що озброєні люди - це охоронці Геннадія Корбана. 

Далі йдеться про те, що Селіхов був призначений після широких консультацій з місцевою громадськістю і ніколи не перебував членом Партії регіонів.

Нагадаємо, що сьогодні нардеп Андрій Денисенко і Геннадій Корбан намагалися довести голові Новомосковської РДА Павлу Селіхову, що той має написати заяву про відставку. На відео зафіксований годинник Селіхова, на якому зображена георгіївська стрічка.