ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Гасконці" Коломойського у соцмережах "кошмарять" Саакашвілі і стібуться над собою

Дніпропетровські соратники Ігоря Коломойського після скандалу у Чернігові публікують на адресу Михеїла Саакашвілі жорсткі епітети
Depo.
20 липня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua
"Гасконці" Коломойського у соцмережах "кошмарять" Саакашвілі і стібуться над собою
"Гасконці" Коломойського у соцмережах "кошмарять" Саакашвілі і стібуться над собою

Нардеп Борис Філатов у Фейсбуці назвав Саакашвілі "небіжчиком": "Саакашвили умер. Он - покойник".

"Истерика с "накачанным ублюдком" показала, что король - голый. Вы знаете, что подавляющее большинство чиновников - трусливая падаль. Со вчерашнего дня Брехливого Мессию можно посылать откровенн на х@й. Он будет дуть страшные щеки, а какие-нибудь прокуроры и авиадиспетчеры будут нагло говорить ему в его одутловатую рожу: "Ты кто такой? Давай, до свиданья"", - написав Філатов.
"Гасконці" Коломойського у соцмережах "кошмарять" Саакашвілі і стібуться над собою - фото 1

Також він змінив фото обкладинки своєї сторінки у Фейсбуці на зображення героя амеріканських коміксів Халка з підписом "Накачанный ублюдок скоро во всех областях Украины".

Кандидат у народні депутати по 25 округу в Чернігові Геннадій Корбан в Фейсбуці порівнює Саакашвілі з персонажем Кіплінга. "Вуаля, по Кипплингу , вы ассоциируетесь с Табаки- верным шакалом Шерхана . Харизматичный персонаж с неплохими зубами", - зазначає Корбан.
Під цим постом він додає фотожабу зі своїм зображенням
"Гасконці" Коломойського у соцмережах "кошмарять" Саакашвілі і стібуться над собою - фото 2
Заступник голови ДніпроОДА Святослав Олійник також висловився з приводу візиту Саакашвілі у Чернігов: "И вот сегодня я услышал, как он в Чернигове оскорбил Филатова . Фу! Он не приехал отреагировать на подкуп, не приехал возмутиться действием прокурора, который изымал бумажки в избирательной комиссии, но не мог почти сутки изъять боевые автоматы в центре города. Он вообще, приехал, как проститутка поддержать на выборах завхоза президента. Я начинаю понимать, почему он проиграл выборы у себя на родине, и почему там он теперь изгой".

Нагадаємо, що вчора в Чернігові відбулася перепалка між Саакашвілі і Філатовим, коли він обізвав нардепа "накачанным ублюдком".  

Пізніше на каналі "1+1" губернатор Одещини Михайло Саакашвілі, власником якого є Ігор Коломойський, звинуватив того, а також його команду у "бандитизмі".

Більше політичних новин читайте на Дніпро.Депо.