"Дніпро" привів "Динамо" до чемпіонства

Команда Маркевича зайняла третю сходинку у турнірній таблиці Чемпіонату України

"Дніпро" привів "Динамо" до чемпіонства…

Київське Динамо за два тури до завершення чемпіонату України виграло титул чемпіона, обігравши Дніпро з мінімальним рахунком 1:0. Про це пише Дніпро.depo.ua з посиланням на champion.com.ua.

Матч Динамо - Дніпро не вийшов принциповим - з однієї причини. За кілька днів до цього Дніпро вийшов до фіналу Ліги Європи. Після гри з Наполі наставник дніпрян Мирон Маркевич заявив, що в цьому сезоні його команду цікавить лише матч у Варшаві із Севільєю. Зайвим тому підтвердженням став стартовий склад дніпрян на гру з Динамо, який можна назвати резервним.

Пожертвував Маркевич навіть другим місцем та боротьбою за нього з Шахтарем. З перших хвилин матчу обидві команди не демонстрували якогось видовищного футболу при середньому темпі. Динамо нікуди не поспішало, а Дніпро бажав скоріше відбігати гру, причому було помітно, що результат в цій грі менш за все хвилює гостей і Маркевича, який подумки вже у Варшаві.

За перший тайм цього дніпровського дербі майже і нічого згадати. У Динамо був удар повз ворота Беланда, а в гостей постріл від Калінича. Динамо мало ігрову перевагу, а Дніпро проводив таке собі тренування з майбутніми чемпіонами України.

У другому таймі Динамо додало обертів і моментів стало більше. Ярмоленко з Кравцем по черзі не влучали по м`ячу із забійних дистанцій. Кілька моментів були у Теодорчика та Ленса. Дніпро міг нокаутувати Динамо. Супершанс був у Безуса, який з 11 метрів пробив вище воріт, хоча перед ним були ворота, які боронив один Шовковський.

Свій золотий гол Динамо забило на 84-ій хвилині. Після удару Рибалки Віда поборовся за м`яч з Федорчуком і пробив повз Лаштувку - 1:0. Дніпро відігратися в цій грі не мав ні моментів, ні особливого бажання. Динамо довело матч до заслуженної перемоги і розпочало святкувати чемпіонство разом з уболівальниками.

Наступні два тури Прем`єр-Ліги матимуть інтригу лише в боротьбі за 4-5 місця та за низи турнірної таблиці. Нагорі між собою вже усе розділили Динамо, Шахтар та Дніпро.