Криворізький комунальний канал зі скандалом очолила людина Вілкула
Керувати муніципальним ТРК "Рудана" з другої спроби призначили представницю "Опозиційного блоку" Наталію Власову
- Дніпро
-
28 вересня 2016 16:15

Про це Depo.Дніпро стало відомо в ході трансляції сьогоднішньої сесії Криворізької міської ради.
Як повідомила начальник управління культури Наталія Стрига, раптовість рішення пов'язана з тим, що попередня директорка муніципального каналу Ірина Некрасова 26 вересня написала заяву на звільнення за згодою сторін.
Депутатів фракції "Сила людей", "Укроп", "Блок Петра Порошенка" і "Самопоміч" у Криворізькій міськраді обурило, як терміновість розгляду питання, так і ангажованість нової директорки.
З першої спроби за її призначення проголосували 32 депутати з 64, рішення не було ухвалене. Після короткої мовчазної паузи міський голова Юрій Вілкул заявив: "Деякі депутати кажуть, що не проголосували... Три кнопки не спрацювали".
Після повторного голосування, рішення набрало мінімально необхідні 33 голоси і було оголошене прийнятим.
Довідка: На останніх парламентських та місцевих виборах Наталія Власова балотувалася від "Опозиційного блоку". У біографії на ЦВК вказано, що вона є заступницею директора фонду "Українська перспектива" Олександра Вілкула. Власова є помічницею нардепа від "Опозиційного блоку" Андрія Гальченка. Має журналістську освіту, працювала на низці телеканалів та започаткувала власну продакшн-студію "Акцент".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 19:30У Дніпрі підірвали авто прокурора: правоохоронці оперативно затримали агентів російських спецслужб
- 09:51Атака на Дніпровщину: Що відомо
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 20:38У Дніпрі вибухнув автомобіль
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 11:38На Дніпропетровщині викрили схему видалення інформації про ухилянтів з баз даних
- 08:18На Дніпропетровщині від обстрілів постраждали медзаклад і будинки
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 20:15На Дніпровщині дрони пошкодили багатоповерхівку, магазин та автівку: Поранень зазнали п’ятеро людей
- 08:30Внаслідок обстрілів Дніпропетровщини є руйнування в кількох районах
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 12:58Члени банди з Дніпропетровщини видурили в родичів полонених 3 млн грн
- 08:47В Нікополі окупанти вдарили по пожежному підрозділу. Є постраждалі (ФОТО) ФОТО
- 08:19Окупанти вдарили по Дніпропетровщині, поранені троє людей
- 15:24Для жителів 14 населених пунктів Дніпропетровщини оголосили евакуацію