Дніпропетровські парамедики працюють в АТО у "мирному статусі"

Міністерство охорони здоров'я не подбавло про соціальний статус працівників екстренної медицини, що рятують життя в АТО

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на інформацію директора Дніпропетровського обласного центру екстренної медицини та медицини катастроф Радія Шевченка.

"Це має бути проект наказу про міжрегіональну екстериторіальність на час проведення АТО. Я навіть написав проект", - зазначиві він. Під екстериторіальністю йдеться про те, що реагування на виклик приймає не та бригада, яка закріплена за ділянкою, а та, яка найближче до неї знаходиться і може оперативно відреагувати. 

Бюрократичні недопрацювання не заважають лікарям виїжджати за межі Дніпропетровщини і рятувати там бійців, цивільних мешканців, і навіть колег-лікарів. Проте з відповідними документами на відрядження група може бути більш соціально захищеною.

"Де жити, чим харчуватися, який матеріальний супровід, що отримає родина, якщо раптом щось станеться з цими бригадами", - уточнив основні питання до наказів про відрядження Радій Шевченко.

Як зазначив директор обласного центру екстренної медицини служба, забезпечена усім необхідним і їй вистачає ресурсів аби покривати потреби також частини Донецької та Луганської областей.

За 1,5 роки до лікарень Дніпропетровщини доправили 6365 бійців, переважна більшість яких отримала поранення на передовій. Значну частину бійців дніпропетровські парамедики самостійно вивозили із прифронтових лікарень.

Більше новин про порятунок поранених у Дніпопетровську читайте на Depo.Дніпро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme