"Дніпро" переміг київське "Динамо" у матчі пам’яті Кучеревсього

У Дніпрі відбувся матч пам’яті легендарного тренера Євгена Кучеревського, в якому його вихованці перемогли ветеранів київського "Динамо".

"Дніпро" переміг київське "Динамо" у мат…

Матч закінчився з рахунком 5:2 на користь господарів поля, - передає Depo.Дніпро з посиланням на сайт фанатів "Дніпра".

"Дніпро" переміг київське "Динамо" у матчі пам’яті Кучеревсього - фото 1

Футболісти відіграли два тайми по 35 хвилин. За "Дніпро" грали Олег Таран, Едуард Сон, Євген Яровенко, Євген Шахов, Олександр Рикун, Сергій Назаренко, Руслан Ротань, Олександр Грицай, Олег Шелаєв, Сергій Пучков, Володимир Єзерський, Олексій Чередник, Валерій Городов, Артем Куслій.

"Дніпро" переміг київське "Динамо" у матчі пам’яті Кучеревсього - фото 2

У складі "Динамо" на полі з'явилися Віктор Чанов, Володимир Безсонов, Василь Рац, Ігор Бєланов, Олексій Михайличенко, Володимир Горілий, Олександр Заваров, Вадим Євтушенко, Владислав Ващук .

"Дніпро" переміг київське "Динамо" у матчі пам’яті Кучеревсього - фото 3

Символічний перший удар по м'ячу в матчі довірили зробити внучці Євгена Мефодійовича Кучеревського - Юлії.

Нагадаємо, що 26 серпня 2006 року Євген Кучеревський загинув в автомобільній аварії. У 2008 році на честь легендарного для «Дніпра» тренера назвали бульвар, що веде до «Дніпро-Арени».